Plānošana
Uzturs un grūtniecības iestāšanās
Šis raksts var palīdzēt rast atbildes uz šādiem jautājumiem:
Kurus pārtikas produktus vislabāk lietot uzturā, cenšoties ieņemt bērnu?
No kuru pārtikas produktu lietošanas vajadzētu atturēties, cenšoties ieņemt bērnu?
Kā iespējams uzņemt pietiekami daudz folskābes, dzelzs?
Uzziniet vairāk par šādu tēmu:
Vai zinājāt, ka, lai apaugļošanās iespējamība būtu vislielākā, ir svarīgi, lai abi vecāki pirms grūtniecības lietotu sabalansētu un veselīgu uzturu? Piemēroti pārtikas produkti satur uzturvielas, kas nodrošina sievietei enerģiju un optimālu veselību – vidi, kas nepieciešama bērna ieņemšanai, bet var uzlabot arī vīrieša auglību un spermas veselību.
Šeit norādīts, ko jums katru dienu vajadzētu ēst, lai nodrošinātu ieteicamo uzturvielu uzņemšanu un labāko apaugļošanās iespējamību:
- Folskābe
- Dzelzs
Šo ieteicamo mērķu sasniegšana tikai ar uzturu var būt grūta, taču neraizējieties. elevit® Pronatal satur nepieciešamās neaizstājamās barības vielas grūtniecības un krūts barošanas laikā. Rezultātā mātei un auglim tiek nodrošināta barības vielu trūkuma profilakse.
Laiks piepildīt šķīvi! Piepildot šķīvi ar pareizajiem pārtikas produktiem, jūs iegūsiet ne tikai veselīgas apaugļošanās iespējamību, bet arī lielisku pašsajūtu. Lūk, ieteicamā izvēle:
Ar šķiedrvielām bagāti ogļhidrāti – dārzeņi, svaigi augļi un graudaugu produkti. Un atcerieties, jo krāsaināks šķīvja saturs (sarkana paprika, oranži burkāni, zaļi spināti), jo vairāk dažādu vitamīnu un minerālvielu jūs uzņemat.
Piena produkti – kontrolējiet uzņemto cukura daudzumu, izvēloties grieķu jogurtu bez piedevām, nevis saldējumu vai jogurtu ar cukuru un aromātizētājiem.
Izvēlieties bioloģiskus produktus –veselus, neapstrādātus (vai minimāli apstrādātus) pārtikas produktus, piemēram, augļus un dārzeņus, gaļu, olas un pākšaugus, kā arī piena produktus.
Alkohols un kofeīns – izvēlieties ūdeni vai atsakieties no kafijas, ja spējat. Ja nespējat dzīvot bez kafijas, ierobežojiet tās uzņemšanu līdz 200 mg dienā, kas ir aptuveni divas espresso tasītes vai 3-5 tases tējas. Jums jāizvairās arī no enerģijas dzērienu lietošanas.
Pārtikas produkti, kas var saturēt listērijas – piemēram, mīkstais siers, pastēte, auksta gaļa, iepriekš sagatavoti salāti, jēlas vai kūpinātas zivis un jēlas olas satur listērijas, un no šo produktu lietošanas uzturā būtu jāizvairās.
Pusgatavs ēdiens – lūdziet, lai gaļa tiktu izcepta pilnībā, jo tādējādi pazeminās šīs baktērijas izraisītās infekcijas risks.
Zivis – centieties ēst zivis 2-3 reizes nedēļā, taču izvairieties no zivīm, kas satur daudz dzīvsudraba.